Bu Bir SİTEM Videosudur!

Bu Bir SİTEM Videosudur!

Merhaba arkadaşlar.

Bu video bir sitem, bir şikayet videosu olacak. Bilim ve akıla ne kadar ihtiyaç duyduğumuz ve bu vahşi dünyada bizi hayata tutan şeyin o olduğunu unuttuk ya da unutturulduk.

Hala şarlatanlar, çıkarcılar saçma sapan yayınlar, içerikler üretiyor. Lütfen bu insanlara itibar etmeyin. Gerçek bilim insanlarına ve bilim içeriklerini size getirmek için uğraşan içerik üreticilerine kullan verin. Herbokologların haber kanallarındaki zırvalarına, Tiktok’ta saçma sapan yayın açanlara, çıkarcı astrologların uydurduklarına, sözdebilimcilerin yalanlarına, komplo teoricilerin akıl bulandırmalarına itibar etmeyin.

Bu Bir sitem Videosudur!

Hala HAARP teknolojisi ile deprem yapıldığı anlatılıyor. Böyle bir teknoloji yok. ABD HAARP’tan vazgeçti. Devasa toprakların sinyaller ile harekete geçirilmesi mümkün değil. Üstelik bu teknoloji bunun üzerine de çalışmıyordu. Amerikalılara sorsanız HAARP, zihin okuma ve yönlendirme için. Yani her bölgede kendine ait bir uydurma komplo teorisi var. İnanmayın. Hala ABD gemisi, UFO vb konular ile çıkar elde etmeye çalışıyorlar.

Kurulduğumuz günden itibaren halk için bilim diyoruz. Bilim ile kalın diyoruz. Lütfen artık gerçekten bilim ile kalın.

Yazan: Selim ÖZTEMEL

YouTube Kanalımız

Selim Öztemel (Platin Yazar) hakkında 1399 makale
Çılgın Fizikçiler ve Bilim İnsanları kurucusu, yazarı, YouTube kanalı editörü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*