İnsanı Ölüme Götüren Düşük Frekansı Yükseltme Önerileri

Fizik derslerinden hatırlarsınız. Hani canlı cansız fark etmeksizin her madde atomlardan oluşuyordu. Ve yine hatırlarsanız tüm atomlar belirli frekanslarda titreşim hareketi yapıyordu.

Frekans Nedir, Nasıl Ölçülür, Frekans Çeşitleri Nelerdir?

Dolayısıyla her insanın da, yani hepimizin bir frekansı var!

Biz buna biyolojik frekans diyoruz.

Einstein, Dr. Royal Rife, Dr. Bruce Tainio, Nikola Tesla ve Stephen Hawking gibi ünlü bilim insanlarıyla başlayan bu tartışmalı konu şöyle ifade ediliyor:

“İnsan bedeni megahertz (MHz) olarak ölçülebilecek frekansa sahiptir.” Bu fikri ispat etmek için Eastern State Üniversitesi’nde Dr. Bruce Tainio, yıllar evvel yaptığı bir araştırma ile gün içinde insan vücudunun frekansının 62-72 MHz olduğunu bizlere gösterdi. Bu titreşim cinsiyet, farklı ırklar ve fiziksel yapı fark etmeden her insanda aynı değer aralığında. Sanki radyo dinlerken ayarlamaya çalıştığımız kanalın frekansı gibiyiz. Ayarı biraz ileri biraz geri kaydırınca dinlediğimiz radyo kanalı gibi ya yok oluyor ya da bozuluyoruz. Belli bir enerji boyutunda titreşen enerji formlarıyız kısacası. Genetik farklılığımız, dış görünüşümüz, mezhebimiz, rengimiz, inancımız, inançsızlığımız o frekansa bakıldığında anlaşılmıyor. Eşitiz. Tek farkımız, kişiliklerimiz ve hayat tecrübelerimiz. Vibrasyonlarımıza göre farklı sesteyiz. Bir senfoni orkestrasında çalan farklı enstrümanlar gibiyiz. Her birimiz kendi içinde çok değerliyiz, özeliz, gerekliyiz. Beraberce armoni içerisindeyken ortaya çıkan eser bir senfoni, ayrıştığımız an ise sadeCe işe yaramaz bir gürültü. Asırlarca nereden gelip nereye gittiğimizi sorgulamaktan, materyal ve metafizik dünyasının hakkımızda ileri sürdüğü büyüleyici iddiaları öğrenmekten aciziz. Bu yüzden kulaklarımız güzel bir senfoniye özlem içinde.

Sağlığımızın Bozulmasında Enerji Frekansımızın Etkisi Ne Kadar? 

İnsanın trilyonlarca hücrenin hepsi kendisine özel frekanslarda titreşiyor. Bütün bu titreşimlerin toplamı kişinin genel frekans aralığını belirliyor. İnsanın yaydığı farklı frekanslar ise kişinin bireysel frekans alanını oluşturuyor. Her organımızın kendine has bir frekansı olduğu tartışmasını Dr. Bruce Tainio ve ekibi 1900’lü yıllarının sonunda başlattı. Teorilerine göre (örneğin) beynimiz 72 MHz, kalbimiz 67-70 MHz, karaciğerimiz 55-60 MHz’de ideal değerinde çalışıyor. Dr. Royal Rife ise yıllar önce organlarımızın ve genelde vücut rezonans frekansımızın hastalıklarla değiştiğini ortaya atmıştı. Normalde 62-72 MHz olan vücut frekansımız gripte 57-60 MHz’e, bakteriyel enfeksiyonlarda 50 MHz’e, kanserde ise 42 MHz’e düşüyor. Burası çok enteresan, ölüm 25 MHz ve aşağısında gerçekleşiyor.

“Peki, düşen değerimizi yükseltebilir miyiz?”

Bu soruya özellikle alternatif tıp yüzyıllardır doğal çözümler öneriyor. Peki, tıp dünyası bu duruma nasıl bakıyor? Tahmin edeceğiniz üzere at gözlükleriyle. Lakin bu direnç başarılı tedavilerin artmasıyla yavaş yavaş kırılmaya başlamış durumda. Özellikle Cancer Tutor’da yayımlanan bilimsel tartışmalar birçok onkoloğun dikkatini celp etmişe benziyor. Hastalarda özellikli frekans jeneratörleri aracılığıyla enfeksiyöz ajanların, kanser hücrelerinin yok edilebilmesi son zamanlarda en polemikli çözüm yollarından birisi.

Gelelim düşen enerjimizi yükseltme yöntemlerine;

Maca tozu. Maca, Peru bölgesinde yetişen bir çeşit kök bitki.

Saf ve çiğ kakao tozu. Evet, çikolata da bir Süper besin!

Çikolata Koleksiyonu | Butterfly Chocolate

Chia tohumu,

Hindistan cevizi (suyu, yağı ve meyvesi),

Spirulina,

Goji berry,

Kenevir tohumu ve yağı,

Keten tohumu ve yağı kaynaklara göre tüketebileceğimiz ürünlerden ilk akla gelenler.

Yağlardan bahsetmişken,

Nanenin faydaları ve zararları nelerdir? Taze nane yemek zayıflatır mı, cilde faydalı mı? - Sağlık Haberleri

Melisa 102 MHz, Lavanta 118 MHz, Nane 78 MHz, Bu bitkiler en yüksek frekansa sahip bitkilerin başında geliyor.

Herkese yüksek frekanslı, mutlu günler.

Yazan: Burçak YÜCE

Kaynak*

Kaynak**

YouTube Kanalımız

Leave a reply

Please enter your comment!
Please enter your name here